05428116434
·
info@gkkhukuk.com
·
Pzt- Cts 09:30-18:00
SORU SOR

Hakkımızda

GKK HUKUK HAKKINDA
GKK HUKUK - Uşak Avukatlık DANIŞMANLIK

Hakkımızda

GKK  Hukuk Bürosunda hizmet veren Avukat Gamze KÜPELİ KAYA, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden üstün başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Ankara ve Uşak ilinde avukatlık stajını tamamlamıştır. Kurduğu GKK Hukuk Bürosuyla Uşak ilinde serbest avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Genç, dinamik ve mesleğinin gerektirdiği tüm niteliklere sahip Avukat Gamze KÜPELİ KAYA, uzman çözümler ile değer yaratan hizmetler sunmaktadır.

Müvekkil referansları kuvvetli, donanımlı ve geniş bir bilgi birikime sahip olan Avukat Gamze KÜPELİ KAYA, davalarınız ve hukuki sorunlarınız için güvenli hizmet vadetmektedir.

Avukat Gamze KÜPELİ KAYA, İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Medeni Hukuk, Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve İcra İflas Hukuku çerçevesinde adaleti sağlamayı görev edinmiş bir misyon ile gizlilik, şeffaflık ve bağımsızlık ilkeleri ile görevini icra etmektedir.

11

AVUKAT GAMZE KÜPELİ KAYA

GKK Hukuk Bürosu, müvekkil merkezli iş yaklaşımı ile hukuki danışmanlık hizmeti alanında mükemmelliğe ulaşmayı hedeflemektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin her türlü yazılı ve yazısız mevzuatları, Yerleşik Yargıtay İçtihatları ışığında her türlü hukuki sorun, dava ve takiplerinizde sizlere en iyi hukuki hizmeti vermeyi ilke ve amaç edinmiştir. 

Genel hukuki konulara ek olarak GKK Hukuk Bürosu, İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Medeni Hukuk, Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve İcra İflas Hukuku, Bilişim Hukuku, alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti  vermektedir.

Av. Gamze Küpeli Kaya, Uşak ilinde uzun yıllardır tüm çalışma alanlarındaki uzman yetkisi ile ulusal mahkemeler ve alternatif uyuşmazlık çözüm mekanizmaları nezdinde müvekkillerine gerekli hukuki tavsiyeleri verebilmektedir.

GKK Hukuk, geniş çalışma alanı içerisinde hızlı, pratik, titiz ve çözüm odaklı çalışmalar yürüterek, ulusal ve uluslararası çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sayısız müvekkiline gururla hizmet vermektedir.

GKK Hukuk Bürosu, hukukun her alanında kesintisiz hukuki destek sağlayan deneyimli ekibi, müvekkilleri ile güçlü ilişkileri, profesyonel yönetimi ve kolay erişiminin yanı sıra hukuki hizmet alanında öncüdür.

Av. Gamze KÜPELİ KAYA, müvekkillerine hukuki sorunlarına özel, hızlı ve güvenilir şekilde hukuki danışmanlık sunmak için anlayış ve iş birliği yaparak sorunlarına en güvenli şekilde çözüm bulmayı hedeflemektedir.

GKK Hukuk Uşak Hukuki  Danışmanlık ve Avukatlık hizmeti alanında bir hukuki soruna ilişkin yasal sürecin başlangıcından sorunun çözümüne kadar tüm yönleriyle müvekkillerinin haklarını korumayı, adaleti sağlamayı görev edinmiş bir misyon ile gizlilik, şeffaflık ve bağımsızlık ilkeleri ile görevini icra etmektedir.