05428116434
·
info@gkkhukuk.com
·
Pzt- Cts 09:30-18:00
SORU SOR

Hakkımızda

GKK HUKUK HAKKINDA
GKK HUKUK - DANIŞMANLIK HAKKINDA

Hakkımızda

GKK Uşak avukatlık bürosunda hizmet veren Avukat Gamze KÜPELİ KAYA, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Mezuniyetinin ardından hukuk sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Genç, dinamik ve mesleğinin gerektirdiği tüm niteliklere sahip Avukat Gamze KÜPELİ KAYA, uzman çözümler ile değer yaratan hizmetler sunmaktadır.

Müvekkil referansları kuvvetli, donanımlı ve geniş bir bilgi birikime sahip olan Avukat Gamze KÜPELİ KAYA, davalarınız için kesin sonuçlar vadetmektedir. Avukat Gamze KÜPELİ KAYA’nın, Türk Kanun Bütünlüğü çerçevesinde adaleti Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında sağlamayı görev edinmiş bir misyonu bulunmaktadır.

11

AVUKAT GAMZE KAYA KÜPELİ

GKK Hukuk Bürosu, müvekkil merkezli iş yaklaşımı ile hukuki mükemmelliğe ulaşmayı hedeflemektedir, Türkiye pazarındaki en karmaşık ve yüksek profilli işlemleri tam olarak yerine getirme yeteneğine sahip olan GKK Hukuk Ofisi, küresel çok uluslu müvekkillere, sofistike kurumsal yatırımcılara hizmet vermektedir. Bunun yanında özel sermaye ve uzun vadeli tavsiyelerde bulunmaktadır. Genel hukuki konulara ek olarak GKK Hukuk Bürosu reklam, medya, telekomünikasyon, savunma sanayi, inşaat, gayrimenkul, enerji, sağlık, madencilik, hizmetler, turizm, ulaştırma ve lojistik, perakende, finans ve bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Diğer alanlarda faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirket ve şahıslara hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmetleri de vermektedir.

Avukatımız Gamze Küpeli Kaya, uşak ilinde uzun yıllardır tüm çalışma alanlarındaki uzman yetkisi ile ulusal mahkemeler ve alternatif uyuşmazlık çözüm mekanizmaları nezdinde müvekkillerine gerekli hukuki tavsiyeleri verebilmektedir. GKK Hukuk, geniş çalışma alanı içerisinde hızlı, pratik, titiz ve çözüm odaklı çalışmalar yürüterek, ulusal ve uluslararası çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sayısız müvekkiline gururla hizmet vermektedir. GKK Hukuk Bürosu, hukukun her alanında kesintisiz hukuki destek sağlayan deneyimli ekibi, müvekkilleri ile güçlü ilişkileri, profesyonel yönetimi ve kolay erişiminin yanı sıra hukuk sektöründe etkin kullanımı ile bu alanda öncüdür. Avukatımız, müvekkillerine faaliyet gösterdikleri sektöre özel, hızlı ve güvenilir hukuki hizmetler sunmak için anlayış ve iş birliği yaparak işlerine değer katmayı hedeflemektedir. Ayrıca GKK Hukuk Bürosu, yabancı hukuk firmaları ile iş birliği doğrultusunda uluslararası pazarda müvekkillerine güvenilir hukuki hizmetler sunmaktadır. GKK Hukuk Uşak avukat kategorisinde, bir projenin başlangıcından veya ilgili yasal sürecin başlangıcından tamamlanmasına kadar tüm yönleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı, her zaman ulaşılabilir olmayı, müşterinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi kabul etmeyi ve bu hedefleri her aşamada ön planda tutmayı amaçlar. GKK Hukuk Bürosu Uşak ceza avukatı bünyesinde hizmetlerini yerine getirirken, bir avukatın bakış açısına ek olarak, geçmiş deneyimlerinden ve teknik uzmanlardan oluşan ekibinden yararlanarak bir girişimci gibi çalışmakla ilgilenmektedir.